Články Rozzuřený Grizzly – jemné upozornění!

Pod názvem profilu Rozzuřený Grizzly (dnes Martin Vintr) se na Facebooku skrývá člověk, který si myslí, že může všude a při každé příležitosti roznášet lži a pomluvy a to nejen na náš spolek Imperativ, z.s.

Naše trpělivost je u konce. Tak jako zveřejňujeme některé výplody, vyhrožování a pomluvy na naše členy ze strany komunistů (např. zde), tak v rámci prevence nemáme problém zveřejnit i aktivity jiných individuí, které lze díky jejím projevům zařadit do jiného extremistického spektra.

„Víme, že pravidelně chodíš na naše webové stránky. Víme že rozšiřuješ informace, které jsou zcela nepravdivé.“ A tak Ti vzkazujeme:

1. Ani jeden z nás není policista
2. Ani jeden z nás není agentem Policie ČR
3. Ano, v našich řadách je jeden bývalý policista
4. S P ČR a MP spolupracujeme jen v souvislosti s prevencí kriminality.
5. Pokud se dozvíme, že ve své činnosti pokračuješ, podnikneme určité právní kroky.
6. Možná by vedení SŠ Moravská a nejen vedení této školy mohl zajímat Tvůj profil na FB, zejména úvodní fotografie. Samozřejmě by mohl zajímat i orgány činné v trestním řízení.

V rámci sekundární prevence kriminality Ti doporučujeme, aby jsi se zamyslel a vzal si naše „jemné upozornění“ k srdci. Domníváme se, že nemusíš být špatný člověk. V Tvém věku je radikalismus a určitý protest normální, ale vše má své meze a Ty je pomalu a jistě překračuješ. Nehledě na to, že některé projevy na Tvém profilu na FB, by již mohly naplňovat skutkovou podstatu některého protiprávního jednání.

kolektiv Imperativ,z.s. V Praze dne 19.9.2016 Zpět