Články Povzdechnutí předsedy Imperativ, o. s.

Při ranní kávě můj pohled spočinul na stolním kalendáři a připomněl mi, že je Den památky obětí holokaustu. Jsem předsedou občanského sdružení, které se zabývá specifickou primární prevencí se zaměřením na problematiku extremismu. Měli bychom tento den připomínat všem vrstvám obyvatelstva, aby se zločiny spojené s holokaustem již nikdy neopakovaly. Musím dát informace na sociální síť a na naše webové stránky. Pouštím si rádio a uslyším zprávu, která mě doslova nadzvedne ze židle! "Plzeňský kraj má ode dneška nového hejtmana. Jediným kandidátem, kterého navrhla vládnoucí ČSSD, byl první hejtmanův náměstek pro ekonomiku Václav Šlajs (ČSSD). I když se proti jeho zvolení bouřili kvůli jeho aktivní komunistické minulosti někteří lidé, díky hlasům koaličních zastupitelů ČSSD a KSČM byl zvolen!"

Skutečně mám dnes reagovat jen na shora uvedený významný den? I když vnímám zločiny nacismu jako velmi vážné, neodpustitelné a pro specifickou primární prevenci se zaměřením na extremismus nebo HATE CRIME ve smyslu varování před tímto nebezpečí za důležité, napadá mě jiná myšlenka:

»Lidé proberte se!«

...a nebo ne, zůstaňte ovcemi ve stádu, ono je to lehčí! Vždyť ty miliony lidí na celém světě, co díky zločinecké ideologii komunismu zemřeli, jsou jen statistika! "Vždyť mě se to vlastně netýká", řekne si nejeden jednotlivec a usedne večer k nejmenované komerční TV a pustí si "Muže na radnici" a vzpomíná na minulé časy. Večer si v posteli přečte novou knihu na trhu, kterou napsal bývalý nejvyšší představitel KSČ Štrougal, a těší se na to, že vlastně bude lépe, protože nyní to vzal do ruky bývalý agent Bureš, který určitě ví, co dělá. A když ne, on ho Miloš postaví do latě! Usíná s myšlenkou, že vše se pomaličku vrací: "Plzeňský kraj má ode dneška nového hejtmana. Jediným kandidátem, kterého navrhla vládnoucí ČSSD, byl první hejtmanův náměstek pro ekonomiku Václav Šlajs (ČSSD). I když se proti jeho zvolení bouřili kvůli jeho aktivní komunistické minulosti někteří lidé, díky hlasům koaličních zastupitelů ČSSD a KSČM byl zvolen!

Děkuji, soudruzi, a tu mládež, pravdoláskaře, nespokojené občany a imperialisty ze západu vůbec neposlouchejte! Jakápak svoboda slova, projevu, náboženského či politického přesvědčení. Musíme to vzít opět ...no tak nějak soudružsky do rukou! Vždyť lidé z České republiky nejsou Ukrajinci, ti do ulic nikdy nepůjdou! Zakřičí si a zas budou plné hospody nejchytřejších voličů z republiky - a to my soudruzi opět zvládneme!

Vzpomínat na holokaust je i pro mě velmi důležité a jak jsem již napsal výše, na zločiny spojené s touto genocidou se musí upozorňovat. Ale nezapomínáme na něco? Jsou i genocidní zločiny průkazně spojené s komunismem a týkají se rovněž i Židů. O nich se dozví však jen lidé, kteří chtějí a mají zájem o tuto problematiku. Zda to však bude v naší republice pokračovat dále, lidé se již nedozvědí nic, protože na vedoucích politických pozicích budou bývalí vojenští komunističtí politruci, agenti StB, domovní důvěrníci, pomocníci VB, práskači... No prostě komunističtí zločinci.

Jak máme před dětmi hovořit o zločinech komunismu, když na vedoucích pozicích Státní správy sedí opět komunisté? Ach jo :-(


(nejedná se o politické prohlášení, ale o Advanced Prevention against Communism)
Zpět