Články ...A tak nás navštívili, tak jako jiné spolky, mladí komunisté (aneb dvojí pohled na problematiku kriminality z nenávisti)

Pravděpodobně abychom se nenudili a zároveň abychom věděli, s kým máme tu čest, ozývají se nám příznivci starých pořádků a čas od času připomenou, že ještě nenadešel čas vyřadit je z extremistické scény. Podívejte se a nezapomeňte si připomenout, že jsme se prostě s minulostí nevyrovnali.

Elektronická pošta Imperativ,z.s. ze dne 15.1.2015:

No Lebedo navštívil jsem vaše ultrapravicové stránky a podíval jsem se co jste zač no podle fotek vašich odporných ksichtů jen fašistická nenávistná prasata. My komunisté se budeme nadále radikalizovat a šířit nenávist a připomínat zločiny kapitalismu a nacistických prasat s ODS TOP09 ČSSD KDU-ČSL A SPOL. No aspoň my radikální komunisté máme obrovskou radost že máte z nás přímo panický strach. Jen se neboj jednou se to zase otočí volby vyhrajeme a nemusím ti snad říkad co se dělo v 50 létech které bezmezně obdivuji. Tam jděte ty a tobě podobní políbit ty tři urny kde je zpopelněn jeden z největších masových vrahů v dějinách lidstva Václav Prase Havel. Potom můžete jít bojovat na Ukrajinu s masovými vrahy fašisty a nacisty Porošenkem Jacenukem Jarošem a jinými lidskýmy prasaty z ukrajinského parlamentu. My komunisté máme také mnoho organizací a iniciativ a debatujeme o zločinech kapitalismu za posledních 25 let od kontrarevoluce v roce 1989. My jen doufáme že Nagyová z Nečasem tam chcípnou v těch kriminálech za to co provedli národu doufám že tam skončí i vrah a megazloděj Kalousek ze senilním dementem fašounem zdegenerovaným šlechticem Kchárlem von Koma Mentálbergem. Jo a špíno Lebedo sledujeme vaše aktivity estébácky jak jinak a za každou urážku či nenávist nebo vyhrůžku podáváme TR. či žaloby. My radikální komunisté tu budeme pořád a nenávist vůči takovým fašistickým kurvám jako jseš ty a tobě podobní budeme nadále prosazovat. Jo a Semelové se nic nestalo protože soud uznal že měla ve všem pravdu.

komunista


Elektronická pošta z roku 2014 (po vystoupení předsedy Imperativ, z.s. na ČT 2 v pořadu M. Jílkové na podporu poslankyně Jany Černochové při diskusi o lustračním zákoně):

Lebedo ty jseš jen duševní mrzák a lidská fašistická špína že tě nevadí tenhleten bordel co tu udělala vaše nacistická pravice pod vedením zločince Nečase a morální špíny Kalouska. Tam se běž ty odporná špíno zahrabat jseš jen kurva a duševní mrzák v jednom. Jednou se my komunisté vrátime k moci a viset budeš a stejně s tím nic nenaděláš.

Mladý komunista


Tento jedinec, který si našeho předsedu a naši činnost tak oblíbil, je na druhou stranu velmi odvážný. Ono vyhrožovat bývalému důstojníkovi Policie ČR, který se 15 let zabýval zvláště závažnou násilnou kriminalitou odvahu vyžaduje ? A to si pravděpodobně nevšiml, že náš spolek spolupracuje s dalšími bývalými policisty a co je nejdůležitější, pracuje na projektech přímo s policisty zabývajícími se extremismem. Nepodali jsme zatím žádné trestní oznámení i přes skutečnost, že pravděpodobně známe osobu pisatele. Oznámení na neznámého pachatele s podezřením na konkrétní osobu podávali zástupci jiných nevládních organizací a spolků, které jmenovaný také oblažuje svými „naivními a tím velice nebezpečnými bláboly vyprodukovanými v bolševicky nemocné hlavince“. Avšak zatím vždy neúspěšně. Náš rudý fanoušek si neuvědomuje, že se nemusí v budoucnosti podávat oznámení na podezření ze spáchání protiprávního jednání s extremistickým podtextem, ale oznámení na podezření ze spáchání „běžného“ protiprávního jednání. Tento člověk v kraji, v kterém žije, totiž otravuje svým vyhrožováním a „velmi smysluplnými názory“ nejen aktivisty, ale i běžné občany.
Tento komunista rozsévá nenávist (Hate Crime) a přitom nám poskytuje velmi zdařilé materiály pro podání stížnosti k Ústavnímu soudu a mezinárodním institucím ve věci tzv. „dvojího pohledu“ na problematiku extremismu se zaměřením na komunistickou scénu v ČR.
Za Protitotalitní platformu (Ptp), jejíž součástí je i Imperativ,z.s. moc děkujeme za téma, kterému se budeme rádi věnovat (viz první prohlášení PtP).

Imperativ, z.s.

>> Ilustrační rozhovor, který hovoří za vše Zpět